+421 412 028 932

Po-pi 09:00 - 19:00 | So 09:00 - 16:00

PinLock

Pinlock je ohybná vložka z priehľadného plastu, ktorá sa osádza na vnútornú stranu prilby na určené záchytné body (piny, kolíky...). Označenie Pinlock ready znamená, že plexisklo prilby je pripravené na uchytenie Pinlock vložky.

Priehľadná vložka má okolo seba nepatrné silikónové tesnenie, s ktorým sa priloží na vnútornú stranu plexiskla prilby. Vzhľadom k ohybnosti a pevnosti vložky dôjde k jej vytvarovaniu podľa plexiskla a vznikne tak doslova mikro-milimetrová medzera medzi pôvodným plexisklom a vložkou.

Existuje aj variant Pinlock Max Vision. Oproti pôvodnej a základnej vložke sa líši akurát vnútorným vybraním a veľkosťou. Pinlock Max Vision je uchytené rovnakým spôsobom na piny/kolíky a za pomoci silikónového tesnenia dookola. Lenže ponúka aj ono vybranie, ktoré spôsobuje ešte menšiu medzeru medzi pôvodným plexisklom a vložkou. V tomto prípade je navyše vložka väčšia pre pohodlnejší výhľad vodiča a nesústredí sa iba v hlavných zorných bodoch plexiskla. 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku